Rovensklípek Čejkovice

Od roku 2012 máme pro Vás otevřeny nové prostory v Čejkovicích - sídle našeho vinařství Víno Rovenius, s.r.o.
Právě jste objevili místo pro pořádání Vašich firemních akcí, obchodního jednání, školení či firemní oslavy. Můžete
u nás také uspořádat rodinnou oslavu, svatbu nebo jen tak posedět s přáteli v našem sklípku u sklenky vína, a také se ubytovat v našem objektu.

Z historie

Dnešní sklep byl zrekonstruován v roce 1997 na základech tradičního více než 300 let starého sklípku. Původní sklepy v Čejkovicích si zachovaly své nezastupitelné kouzlo připomínající dlouholetou lásku zdejších obyvatel k vínu.

Vinný sklípek s ubytováním

Chcete si zpestřit výlet nebo dovolenou posezením v tradičním vinném sklípku. Chtěli by jste nakoupit kvalitní víno na rodinnou oslavu, svatbu či společenské setkání? Okoštujte vína z našich vinic. Ať máte raději suchá vína, nebo spíš dáváte přednost něčemu sladšímu, nebudete zklamáni. Všechny odrůdy navíc v lahvích s expresivními vinětami, které potěší také jako dárek. U nás si rozhodně vyberete.

Plánujete tuzemskou dovolenou, relaxační víkendový pobyt , rodinný výlet nebo cyklo výlet? Případně firma poptává místo pro firemní teambuilding nebo pořádá jinou firemní akci? Napadlo Vás strávit čas na Jižní Moravě, v kraji vína?

Po degustaci sklípek umožňuje poskytnout ubytování až 14 osobám přímo pod jednou střechou. Možnost venkovního posezení a relaxace s výhledem na okolní vinohrady,

Co u nás najdete

Nabízíme vám možnost posezení v útulné degustační místnosti, degustaci přímo ve sklepě, možnost nakouknout vinaři tzv. pod pokličku, seznámit se s historií vína, ale i tím, jak se právě v sudech všude kolem dobré víno rodí. Budete mít také možnost ochutnat již víno v plné kondici dosahující lahvové zralosti.

Za kvalitu ručí

O vaše pohodlí, dobrou náladu při pobytu u nás a uspokojení těch nejnáročnějších degustačních prožitků se postará člověk na jedné straně s odbornými znalostmi zaručující vysokou kvalitu zde vyráběného vína, o čemž svědčí i uznávanou zkouškou získaný titul "specializovaný expert a posuzovatel pro senzorickou analýzu vín dle norem ČSN ISO 8586-2", ale také muž vinařstvím žijící a víno jako nápoj bohů milující, pan Michal Rovenský.

Varianty řízených degustací pro skupiny minimálně 8-mi osob

Celková kapacita sklípku je cca 22 osob, 14 osob ubytujeme u nás, Pro ostatní zajistíve ve vzdálenosti do 100 metrů od našeho objektu.

 

Během prázdninových pobytů provádíme pouze degustaci č. 3: zážitková degustace


Program 1: Vítejte u nás

 • řízená degustace 6-ti lahvových přívlastkových vín, džbánková voda, pečivo , 100g sýra a 100 g uzenin na osobu, následná neomezená konzumace lahvových jakostních vín odrůdových a sudových vín, celková doba trvání programu 1 hodina
  Cena 350,- Kč na osobu,  - dostupné až od 1.9.2019

Program 2: Poznávejte Rovenius

 • řízená degustace 10-ti lahvových přívlastkových vín, džbánková voda, pečivo , 100g sýra a 100 g uzenin na osobunásledná neomezená konzumace lahvových jakostních vín odrůdových a vybraných přívlastkových vín, celková doba trvání programu 2 hodiny
  Cena 500,- Kč na osobu -  dostupné až od 1.9.2019

Program 3: Zážitková degustace

 • řízená degustace 15-ti lahvových přívlastkových vín, přírodně sladké slámové víno, archivní vína, vína přímo z barikových sudů, džbánková voda, pečivo, variace sýrů (eidam, uzený eidam, camembert), variace uzenin (krtkovice a kýta od Rybky z Podivína), domácí škvarky, domácí játrová paštika, olivy, následná neomezená konzumace vybraných lahvových přívlastkových vín, celková doba trvání programu 3 hodiny
  Cena 790,- Kč na osobu

Program 4: Gurmánská degustace

 • řízená degustace 15-ti lahvových přívlastkových vín, přírodně sladké slámové víno, archivní vína, vína přímo z barikových sudů, následná neomezená konzumace lahvových jakostních vín odrůdových a vybraných přívlastkových vín, džbánková voda.
  Studený raut: variace pečiva, variace sýrů (eidam, uzený eidam, camembert), variace uzenin (krtkovice a kýta od Rybky z Podivína), domácí škvarky, domácí játrová paštika, škvarková pomazánka.
  Teplý raut: variace kuřecích a vepřových miniřízečků, variace steaků (kuřecí prsní, veprová krkovice a vepřová panenka), restovaná zelenina, opékané brambory, pečená uzená kolena.
  Celková doba trvání programu 4 hodiny

  Cena 1100,- Kč na osobu -  dostupné až od 1.9.2019

 * Program degustace 1 a 2 je možný pouze pro ubytované v našem objektu.

Dále jsme schopni pro vás zajistit i vámi vybraná jídla - třeba husí hody.

Ceny jednotlivých degustací uvedeny bez DPH, neomezená degustace jen v době trvání programu.

Firemní akce

Postaráme se o zajištění vín, skleniček, karaf, ubrusů, chlazení ochutnávaných vín a pod., zkrátka všeho, co je potřeba k hladkému průběhu akce. Podle potřeb a nároků zákazníka můžeme ke každé události připravit i odpovídající občerstvení, skládající se z různých typů sýrů, uzenin, ovoce a zeleniny, grilovaného masa či rozličných delikates. Naším cílem je minimalizovat starosti zákazníka a umožnit mu tak maximální prožitek ze zadané akce. Takovouto akci lze úspěšně kombinovat s ochutnávkou vybraných vín, ať již s odborným výkladem nebo jen volným povídáním.

 

Pokud máte zájem o vaší akci u nás, neváhejte a volejte 731 610 344 - Michal Rovenský.


Adresa

Adresa:
Za Valama 938
Čejkovice u Hodonína

Otevírací doba:
Dle předchozí telefonické domluvy
Rovenský Michal 731 610 344