Rovensklípek Čejkovice

Od roku 2012 máme pro Vás otevřeny nové prostory v Čejkovicích - sídle našeho vinařství Víno Rovenius, s.r.o.
Právě jste objevili místo pro pořádání Vašich firemních akcí, obchodního jednání, školení či firemní oslavy. Můžete
u nás také uspořádat rodinnou oslavu, svatbu nebo jen tak posedět s přáteli v našem sklípku u sklenky vína, a také se ubytovat v našem objektu.

Z historie

Dnešní sklep byl zrekonstruován v roce 1997 na základech tradičního více než 300 let starého sklípku. Původní sklepy v Čejkovicích si zachovaly své nezastupitelné kouzlo připomínající dlouholetou lásku zdejších obyvatel k vínu.

Vinný sklípek s ubytováním

Chcete si zpestřit výlet nebo dovolenou posezením v tradičním vinném sklípku. Chtěli by jste nakoupit kvalitní víno na rodinnou oslavu, svatbu či společenské setkání? Okoštujte vína z našich vinic. Ať máte raději suchá vína, nebo spíš dáváte přednost něčemu sladšímu, nebudete zklamáni. Všechny odrůdy navíc v lahvích s expresivními vinětami, které potěší také jako dárek. U nás si rozhodně vyberete.

Plánujete tuzemskou dovolenou, relaxační víkendový pobyt , rodinný výlet nebo cyklo výlet? Případně firma poptává místo pro firemní teambuilding nebo pořádá jinou firemní akci? Napadlo Vás strávit čas na Jižní Moravě, v kraji vína?

Po degustaci sklípek umožňuje poskytnout ubytování až 14 osobám přímo pod jednou střechou. Možnost venkovního posezení a relaxace s výhledem na okolní vinohrady,

Co u nás najdete

Nabízíme vám možnost posezení v útulné degustační místnosti, degustaci přímo ve sklepě, možnost nakouknout vinaři tzv. pod pokličku, seznámit se s historií vína, ale i tím, jak se právě v sudech všude kolem dobré víno rodí. Budete mít také možnost ochutnat již víno v plné kondici dosahující lahvové zralosti.

Za kvalitu ručí

O vaše pohodlí, dobrou náladu při pobytu u nás a uspokojení těch nejnáročnějších degustačních prožitků se postará člověk na jedné straně s odbornými znalostmi zaručující vysokou kvalitu zde vyráběného vína, o čemž svědčí i uznávanou zkouškou získaný titul "specializovaný expert a posuzovatel pro senzorickou analýzu vín dle norem ČSN ISO 8586-2", ale také muž vinařstvím žijící a víno jako nápoj bohů milující, pan Michal Rovenský.

Varianty řízených degustací pro skupiny minimálně 8-mi osob

Maximální kapacita u nás na ubytování je 17 osob

Zážitková degustace

 • řízená degustace 12-ti lahvových zejména přívlastkových vín, přírodně sladké slámové víno, archivní vína, vína přímo z barikových sudů, džbánková voda, pečivo, variace sýrů (eidam, uzený eidam, camembert), variace uzenin (klobáska, krkovice, kýta), domácí škvarky, domácí zabijačková paštika, olivy,  celková doba trvání programu 2 hodiny (tím myslíme řízenou část degustace), pak samozřejmě následuje volná část, která může být až do rána :o)
  Cena 790,- Kč na osobu

Gurmánská degustace

 • řízená degustace 15-ti lahvových přívlastkových vín, přírodně sladké slámové víno, archivní vína, vína přímo z barikových sudů, džbánková voda.
  Studený raut: variace pečiva, variace sýrů (eidam, uzený eidam, camembert), variace uzenin (klobáska, krkovice, kýta), olivy, sušená rajčata, domácí škvarky, domácí zabijačková paštika
  Teplý raut: variace kuřecích a vepřových miniřízečků, pečená uzená kolena, bramborový salát, sterilovaná zelenina, variace pečiva.
  Celková doba trvání programu 2 hodiny (tím myslíme řízenou část degustace), pak samozřejmě následuje volná část, která může být až do rána :o)
  Cena 1100,- Kč na osobu 

Dále jsme schopni pro vás zajistit i vámi vybraná jídla - grilovací párty či husí hody.

Ceny jednotlivých degustací uvedeny bez DPH, neomezená degustace jen v době trvání programu.

Firemní akce

Postaráme se o zajištění vín, skleniček, karaf, ubrusů, chlazení ochutnávaných vín a pod., zkrátka všeho, co je potřeba k hladkému průběhu akce. Podle potřeb a nároků zákazníka můžeme ke každé události připravit i odpovídající občerstvení, skládající se z různých typů sýrů, uzenin, ovoce a zeleniny, grilovaného masa či rozličných delikates. Naším cílem je minimalizovat starosti zákazníka a umožnit mu tak maximální prožitek ze zadané akce. Takovouto akci lze úspěšně kombinovat s ochutnávkou vybraných vín, ať již s odborným výkladem nebo jen volným povídáním.

 

Pokud máte zájem o vaší akci u nás, neváhejte a volejte 731 610 344 - Michal Rovenský.


Adresa

Adresa:
Za Valama 938
Čejkovice u Hodonína

Otevírací doba:
Dle předchozí telefonické domluvy
Rovenský Michal 731 610 344